800 833 833 bezplatná info-linka
 

Výstavy a veletrhy

Jarní veletrh Interbeauty Prague 2016

27.04.2016

Druhá polovina dubna již tradičně přilákala do Prahy stovky profesionálů z oborů kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu.

 

 

Ve dnech 22. a 23. dubna 2016 hostilo Holešovické výstaviště nejvýznamnější mezinárodní veletrh kosmetiky v České republice, Interbeauty Prague. Byli jste u toho? My ano a přinášíme vám v tomto článku krátké ohlédnutí za touto velkolepou akcí.

 

Na pódiu Modelaznehtu.cz bylo rušno

 

Pódium, které již tradičně dominovalo pravému křídlu Veletržního paláce, hostilo mnoho odborníků z oboru kosmeticky a nehtového designu. Zástupci značek, ambassadoři i zahraniční hosté zde představovali své novinky a předváděli to nejlepší ze svého repertoáru. Odborný program byl každou hodinu doplněn losováním o 3 hodnoté ceny ve formě novinek představovaných právě na tomto veletrhu. Moderátor Pepa Libický na pódiu pobavil mnoho přihlížejících, když se rozhodl představit návštěvníkům jednu z těchto novinek, laky ve spreji značky China Glaze. Jejich aplikace byla tak snadná, že se jej nepodařilo od laků odehnat a z veletrhu odcházel s metalicky fialovými nehty.

 

 

Medicinální pedikúra si získala obdiv poroty

 

Stánek Footlogix, který jste letos v Holešovicích mohli vidět poprvé, sklidil právem úspěch ve formě Zlatého poháru veletrhu Interbeauty Prague za inovativní produkt. Revoluční technologie Dermal Infusion Technology® ohromila nejen porotce, ale také mnoho dalších, kteří si do stánku Foologix přišli produkty vyzkoušet a často odcházeli s plnými taškami produktů pro zdravé a krásné nohy.

 

 

Nail Art bez hranic s produkty Platinum

 

Stánek Platinum se předvedl v nejlepším světle! Návštěvníky nadchly nové odstíny bezvýpotkových gelů, jejichž neonové barvy opět vévodí letošním letním trendům. Ti kteří se zastavili, nevyšli z údivu nad zručností a kreativitou ambassadorky značky Platinum, Lucií Brůnovou. V jejích praktických ukázkách tentokrát převládaly 3D designy vytvářené pomocí speciálního zdobícího pudru 3D Creative Powder a pigmentů Platinum.

 

 

Oblíbené esence lákaly příchozí na stánek Cuccio

 

Stánek Cuccio nezklamal a pro návštěvníky přichystal police plné voňavých emulzí a trendy barev. Kdo si počkal, dočkal se hýčkání ve formě express manikúry, kterou prováděly vždy usměvavé manikérky přímo na stánku. Na veletrh zavítala zpěvačka a herečka Monika Sommerová, která je tváří značky Cuccio. Na pódiu také zazpívala árii z muzikálu Fantom opery, v němž představuje ústřední hrdinku Christine.

 

 

Stánek CND v obležení

 

Již tradičně nabídla značka CND něco navíc a kdo měl zájem, mohl si zdarma nechat aplikovat CND SHELLAC™, VINYLUX™ nebo RESCUERXx. Zájem byl obrovský a již v dopoledních hodinách se barvy z nové kolekce Flirtation leskly na nehtech mnoha návštěvnic.

 

 

Barevná smršť a vitamínové bomby

 

Jarní veletrh Interbeauty Prague 2016 byl doslova nabitý novinkami. Ať jste hledali neotřelé trendy barvy nebo zcela nové inovativní řešení pro vaše problémy, na stánku Modelaznehtu.cz jste našli vše. Velký zájem návštěvníků vzbudila flexibilní báze speciálně vyvinuta pro problematické nehty, Rubber Base z řady Gel-Polish. Ani nová vitamínová řada značky EBD, Keratin Booster, nezůstala bez povšimnutí. Mnoho obdivovatelů kreativního nail artu zaujala novinka značky EBD - Chromatic, jež svým kovovým vzhledem odráží eleganci a nadčasovost. Decentním i extravagantním zdobením s tímto materiálem vás mohly okouzlit zkušené lektorky Modelaznehtu.cz Academy přímo na stánku.

 

 

Doprovodný program

 

V rámci bohatého doprovodného programu, který byl pořádán na velkém pódiu v levém křídle Výstaviště, se nehtové designérky utkaly v mezinárodní soutěži Czech Nail Cup, kde odborná porota hodnotila technické i kreativní schopnosti účastnic soutěže. Na prvním místě se umístila Monika Jurčíková, která si kromě poháru odnesla také peněžitou výhru v hodnotě 10 000 Kč. Druhé místo obsadila Lenka Dostálová a třetí cenu získala Jitka Hlávková. Vítězkám gratulujeme!

 

 

 

 

Články v rubrice