800 833 833 bezplatná info-linka
 

Archív časopisů

Říjnový speciál Modeláž nehtů 2015 plný podzimních a zimních trendů

19.10.2015

Ne nadarmo probíhají na podzim ty nejdůležitější módní události. Tato sezona je plná nových trendů, které vám představíme v říjnovém speciálu časopisu Modeláž nehtů.

 

 

Proč má Beata Rajská, světově známá módní návrhářka, nejdražší manikúru? A jaké vzory ovládnou její modely pro letošní zimní sezonu? To se dozvíte na stranách 36 - 39.

 

U vzorů zůstaneme v celém říjnovém vydání. Je jím totiž protkané do poslední stránky. Ukážeme vám nejen nápadité zdobení nehtů od blogerek a lektorek inspirované textilními vzory, ale také outfity podle nejnovějších módních diktátů. Co velí? Třeba černobílou kombinaci nebo zvířecí kůže.

 

Trápí vás zničené nehty? Možná se nechtěně dopouštíte jedné z chyb v péči o ně. Zjistěte, které to jsou a jak jim předcházet. Jaroslav Fešar, prezident České podologické společnosti, pro změnu poradí, jakou obuv byste měli nosit, abyste předešli problémům s vbočeným palcem nebo jinak deformovanými chodidly.

 

Zpěvačka Monika Bagárová se rozpovídá nejen o životě v New Yorku, svých snech, ale také svém kadeřníkovi a návštěvách salonů krásy.

 

V časopise najdete také přehled všech nových kolekcí pro podzim 2015. Je libo námořnickou Yacht Club od NSI, halloweenskou kolekci China Glaze Ghouls Night Out nebo královskou kolekci Royal od značky Cuccio? Jistě si vyberete tu, která vám padne na míru podle vašich představ.

 

Pokud jste si tento časopis přinášející rozhovory se známými a významnými osobnostmi, nejnovější trendy nebo inspirace ze světa nehtového designu a módy oblíbily, pak si jej předplaťte na rok 2016 a buďte v obraze od jara až do zimy.

                                                               

Na 100 stranách říjnového speciálu najdete:

 

Rozhovory se slavnými a významnými osobnostmi

 

 

Přehled aktuálních trendů

 

 

Rady od profesionálů ve svých oborech

 

 

Módní hity očima blogerek

 

 

Řešení vašich problémů

 

 

Novinky ze světa nehtové kosmetiky

 

 

Informace o novém předplatném

 

 

Nehty slavných

 

 

Inspirace od čtenářů

 

 

Svou práci můžete mít v listopadovém nebo lednovém čísle i VY!


Stačí, když nám pošlete do 20. 10. na e-mail redakce@modelaznehtu.cz vámi pořízenou fotografii modelovaných nehtů  na téma: KDO SI HRAJE NEZLOBÍ (KARTY, KOSTKY, PUZZLE) nebo do 21. 11. na téma: PLES, RELAXACE a WELLNESS bez jakýchkoliv úprav spolu s vaším jménem a bydlištěm. Fotografie ke zveřejnění vybírá redakce. Chcete-li vědět více, navštivte naše facebookové stránky.

Související produkty

Články v rubrice