800 833 833 bezplatná info-linka
 

Výstavy a veletrhy

Interbeauty Prague 2014 letos oblékl luxusní zlatý kabát!

23.10.2014

Podzim vstoupil na scénu, a to je ten nejlepší okamžik pro představení novinek. A kde jinde je ideální příležitost než na Mezinárodním veletrhu Interbeauty Prague 2014?

 

 

Letošní ročník měl punc zlatého lesku. Pojďte s námi na chvilku nahlédnout do světa luxusu. Slavnostní atmosféra tu dýchala na každém kroku. Pódium zahalené do zlatavé opony a návštěvníci, procházející se luxusní uličkou lemovanou zlatem a drahými kameny... Jak to? Důvod je prostý. Zlato bylo hlavním tématem letošního podzimního veletrhu.

 

Nablýskané pódium plné inspirace


Návštěvníci mohli opět nerušeně posedět a vychutnat si lahodnou kávu Dallmayr, listovat přitom časopisy Modeláž nehtů a současně sledovat zajímavý program, který se probíhal na slavnostně vyzdobeném pódiu. Programem hosty provázeli Miroslava Nekvasilová, Educatinon Manager ACADEMY modelaznehtu.cz, a Tomáš Matuška, moderátor TV Nova. Doprovázel je DJ rádia Kiss 98 Pepa Libický.

 

  Pozvání pořadatelů přijala letos dokonce i Miss Europe 1995 Monika Žídková. Stala se krásnou ozdobou sobotního programu, i bez své korunky. Patronka podzimního veletrhu se mimo jiné zapojila i do slosování hodnotných cen na pódiu modelaznehtu.cz a potěšila tak mnohé účastnice.

 

 

Pravé zlato pro vaše nehty

 

  Modelaznehtu.cz tímto slavnostním způsobem představila zákazníkům prestižní produkty z pravého 23 karátového zlata německé značky GOLD COSMETIKA. Zlaté šupinky, fólie, ale i gold „tatoo“ mohou opravdu ozdobit vaše nehty. K dostání budou sice až v listopadu, ale někteří klienti si zlato mohli odnést už v rámci slosování objednávek, která probíhala každou hodinu. Výhry se rozdávaly ve zlatých dárkových baleních. Zkrátka  se vší parádou.  

 

 

50% sleva na veškeré zboží

 

  Na stánku modelaznehtu.cz čekala na prvních sto zákaznic po oba dva veletržní dny skvělá sleva 50 % na veškeré zboží. A že bylo z čeho vybírat.  Nechyběly profesionální přístroje značky Promed, Daylight a Sparmax, laky a gel-laky značky Nubar a China Glaze. Zákaznice si mohly prohlédnout i více než 300 odstínů gel-laků ve variantě Gel Polish (známé díky své dlouhotrvající odolnosti), Peel Off!, která je velmi šetrná i ke křehkým a slabým nehtům, a stále oblíbenější Q-lac – jednofázový UV lak, který se v lampách vytvrzuje velmi rychle a jehož aplikace je vhodná i pro začátečníky. Všichni milovníci barev zamířili nejdříve k barevných gelů, kterých zde bylo přes 500 odstínů včetně posledních kolekcí Celebrate Glitter a Sea World, které všechny přítomné okouzlily svým třpytem a dokonalými odlesky.

 

 

Voňavá vzpruha od Cuccia

 

Určitě se shodneme, že luxus se snoubí s příjemnou vůní, stejně jako s nadstandardní péčí. Tento dokonalý koktejl služeb pro vás letos namíchala společnost Cuccio. Charakteristická vůně, příjemný personál a relaxační procedury – to vše čekalo na návštěvníky stánku této prestižní světové značky. Přibylo také několik novinek. 

 

 

Tou, kterou si zamilujete na první přičichnutí, je nová esence s bílou limetou a aloe vera. Přenese vás během chvilky k vodě na letní party, kdy jste si v minulosti vychutnávali sklenku chlazeného mochita. Novinkou je i pedikúrní řada, která obsahuje solnou detoxikační lázeň, peeling ze třtinového cukru (s bambusovým práškem), speciální péči na paty s arganovým olejem, ureou a kokosovým olejem, a na konec masážní mléko s kokosovým olejem. Zkrátka péče, kterou si vaše nožky rozhodně zaslouží. Káva k detoxu nepatří, ale kolekci Café Cuccio, která obsahuje laky i gel-laky v nádherných podzimních odstínech, si dovolit smíte, ať jste kdekoli. Také jsme se nechali svést béžovou, čokoládovou a fialkovou atmosférou – nebudeme jistě první ani poslední. 

 

 

 

CND a limitovaná edice

 

Koho nezlákaly vůně, ten se určitě zastavil u CND stánku, kde si návštěvníci tradičně mohli vyzkoušet Shellac i Vinylux zdarma.

 

 

  CND si pro podzimní veletrh připravila limitovanou vánoční edici barev GILDED DREAMS. A kdo zatoužil po změně image, mohl se nechat kompletně zdarma proměnit pod rukama skutečných profesionálů. CND se postarala všem zájemcům o krásné nehty. A že bylo na co se dívat!

 

 


Malé velké tajemství od NSI

 

Světová značka NSI využila slavnostní atmosféry veletrhu, aby zde konečně „odtajnila“ svou novou luxusní řadu Secrets. Obsahuje především produkty pro Nail Art: akrylové barvy, bezvýpotkové gely pro malbu, akrylové pudry, stavící pudry, kamuflážní pudry s krásnými třpytkami, flitry a další. Postačí velmi tenká vrstva, kterou na nehtech ani nepoznáte, která je ale pevná a odolná jako nikdy předtím. 

 

  Další novinkou jsou bezvýpotkové gely Go Colors určené pro modeláž - nikoli na přírodní nehty. Postačí ovšem jedna jediná vrstva a 60 sekund v LED lampě, nebo 90 sekund v klasické lampě a je hotovo i s úžasným leskem a stoprocentním krytím. Tohle určitě na trhu chybělo. 

 

 

Blyštivé efekty jsou IN!

 

Ptáte se, jaké jsou současné trendy? Zástupci značky Thuya mají jasno!

 

  Prozradili nám, že na podzim se budou nosit krátké nehty s jednobarevným základem. Chybu neuděláte s podzimními tóny barev (hnědá, červená, temně zelená, temně modrá, žlutá…) ani s leskem a glitry. A snad právě proto jsou novinkou této značky čtyři nové efekty: s červenými, růžovými, zlatými a stříbrnými glitry. Milovnice růžové ocení novou barvu Pink Nude z řady ON/OFF. Největší zájem ovšem stále budily barvy na řasy.

 

 

LED akrygel vstupuje na scénu


Technologie LED jde hodně kupředu, takže nemohla chybět. 

 

  Značka Platinum představila absolutní novinku: LED akrygel. Je výborná pro zákaznice se slabými nebo hodně namáhanými nehty. Jde o materiál, který vydrží více než gel a přitom mnohem lépe přilne. 

 

 

Anketa ZLATÝ TIP. Stále ještě můžete vyhrát!


Součástí bohatého programu byl i 2. ročník ankety ZLATÝ TIP, do které se lidé na veletrhu hojně zapojovali a která stále ještě není uzavřena. 

 

  Volí se nejoblíbenější výrobek, se kterým se vám dobře pracuje, který jste si zamilovali a bez kterého zkrátka nemůžete žít. Jestli zvládnete vybrat byť „pouze“ jeden takový, určitě se ankety zúčastněte. Pomůžete navíc s výběrem produktů ostatním nehtovým designérkám a můžete vyhrát jeden z deseti poukazů v hodnotě 1 000 Kč. 

 

 

Zlatá třešnička na dortu od modelaznehtu.cz ACADEMY

 

 

Pomyslnou třešničkou na dortu a dokonalým zakončením zlaté horečky je připravovaný specializovaný seminář modelaznehtu.cz Academy s názvem Zlaté nehty, který na veletrhu akademie představila. Pokud vás téma zaujalo a chcete se o zlatavých ozdobách dozvědět více, rozhodně si jej nenechte ujít. Podrobné informace najdete v našem časopise i v internetovém magazínu.

 

 

Co říci závěrem?

 

Každý veletrh je jiný. Ten letošní byl zlatý. A zlatavý nádech mu dodaly i paprsky sluníčka, které zdobilo zejména v sobotu oblohu a vykouzlilo na tvářích všech přítomných spokojené úsměvy. Veletrh se rozhodně vydařil i z pohledu pořadatelů. To potvrzuje i generální ředitelka EBD. „Jsme rádi, že na veletrh zavítalo hodně lidí. Připravili jsme zajímavé akce, které přilákaly pozornost. Těší nás, že lidé o nás ví, a to i díky časopisu, facebooku i internetovém magazínu. Budeme tu pro vás opět na jaře,“ dodala Lenka Garlíková.

 

 

Více fotografiích naleznete na facebooku modelaznehtu.cz

 

Tak zase někdy příště!

 

Články v rubrice